Léčení z Akáši - lepší budoucnost

Tato sféra je plná léčivé energie.

     

 Akáša - zde jsou uloženy všechny záznamy- myšlenky, pocity, události všech lidí a celého světa vůbec. Tyto záznamy mohou být zpřístupněny ke čtení, sloužícímu rozvoji či léčení člověka.

Vstupy do minulých životů, či jen otevření Akáši pod dohledem akášických Mistrů mění život jednotlivce a zvedá jej do nové úrovně vnímání. Nahlížíme nově na události všedních dnů, na ostatní lidi kolem sebe a  jakoby novýma očima vidíme svět. Rozvíjí se náš přirozený talent a získáváme nové schopnosti, vzrůstá citlivost, empatie a porozumění pro druhé, laskavost a tolerace, otvírá se intuice  a nové vnímání událostí a dějů. Můžeme  zažívat de javu, a rozpomínat se na to, co jsme kdysi v jiných tělech prožili, můžeme rozpoznat své staré přátele, lásky,  a až spodivem blizké, kteří jsou nyní s námi, čím pro nás byli v minulosti .Můžeme číst záznamy budov, zvířat a všeho, co nás zajímá a je prospěšné pro náš osobní růst. Každé otevření Akáši přináší více světla do současného života.

 

Cena dvoudenního semináře SO-NE- 3400,- Kč až  5400,- Kč dle počtu zúčastněných bez ubytování a stravy. Termín semináře březen 2019

 informace e -mail nebo tel  773207717 Drahoslava  Astor