Automatická kresba a písmo

Jednodenní až dvoudenní semináře zaměřené na malování se svou duší,propojení s duchovními rádci, otevření srdce a uvolnění starých vzorů,potlačených bolestí. Rozvíjení a využití získané dovednosti. Tyto informace slouží k našemu vnitřnímu rozvoji, pochopení souvislostí a k zodpovězení otázek, které souvisí s našim životem.

Meditujeme,malujeme mandaly,automatické obrázky, vysvětlující určité situace, energetické zářiče. V průběhu semináře transformací svých starostí do malovaných kreseb odchází napětí a přichází láska a radost z čistého bytí. Časté jsou zážitky vhledů, otevření třetího oka a vnitřní porozumění situacím svého života. Odcházíte plní energie,moudrosti,naplnění pocitem štěstí s nezapomenutelnými pocity vtisknutými hluboko v srdci.

K čemu můžeme využít automatické písmo nebo kresbu?

Můžeme se ptát třeba na naši práci, jestli je pro nás vhodná, k čemu máme zvláštní nadání, jaká činnost by nás nejvíce naplňovala. Ve vztazích se můžeme informovat jak vypadá náš vztah, jak to udělat, aby náš vztah byl harmonický, kde se nalézá náš ideální partner, nebo jaký má být.
Můžeme se ptát na naše zdraví, jaký způsob života je pro mne nejvhodnější, které potraviny přispívají k

nejlepší funkci mých orgánů apod.
Vždy nás nejvíce zajímají osobní otázky, ale můžeme získat také odpovědi na to, jak se třeba cítí

příroda v naší oblasti, kde žijeme, co pro ni můžeme udělat.
Můžeme poprosit o sdělení , jaké přírodní bytosti se kolem nás nachází, jak s nimi komunikovat, co se od nich můžeme naučit.

Otázek, na něž potřebujeme znát moudré a originální odpovědi, je spousta. Zcela jistě se vám vynořují další, když čtete tyto řádky.
Podstatou tohoto umění je získat moudré vedení k orientaci ve svém životě.

Také se naučíte jednoduchý způsob energetické diagnostiky poruch rovnováhy a disharmonií svého těla a vytvářet léčivé obrázky a energetické zářiče ke konkrétním potřebám.

Cena jednodenního semináře je 1600,- Kč, dvoudenní stojí 2300,-Kč . Mohou se konat o víkendu, ale i ve všední den, záleží na vašem zájmu a vzájemné dohodě.

Přihlášky telefonicky  na tel 774213254 nebo emailem astor.niance@seznam.cz nejpozději do týdne před plánovaným termínem semináře.