Jedni z mnoha

Ráda bych se tady zmínila o několika významných a úžasných lidech, které jsem na své cestě potkala a osobně poznala, neboť většina byli moji žáci a já jsem měla tu čest je provázet na jejich osobní cestě a pomoci jim vedením i radou.
Jako první bych poděkovala Blance Balejové, která již dnes není mezi námi, ale v paměti mnohých jistě zůstala jako organizátorka a zakladatelka dnes významného setkávání lidí z duchovním zaměřením - Festivalu Miluj svůj život. Byla jednou z prvních, společně se svou sestrou Lenkou, které mne povzbuzovaly v tom, abych to co znám, začala předávat lidem. Nesmírně jim oběma děkuji.
Jako další děkuji své přítelkyni Alžbětě Jánětové, která mne také povzbuzovala v mých začátcích a byla mi velkou oporou. Přesto, že nás život vždy nějak rozdělil, díky našim osobním cestám, zůstává v mém srdci.
Poděkovat chci také svému dnes již bývalému manželovi Petrovi, který mne inspiroval a motivoval k neustálému růstu a vývoji, který je velkým učitelem života.
Významnou osobností je pro mne paní Radka Gabrielová z Plzně, která prošla svou velmi těžkou a svízelnou cestu, provázena také studiem Magic Nature v našich školách. Obdivuji ji za její odvahu a píli ve zdolávání vrcholů. Také byla dlouhý čas naším velmi dobrým lektorem. Nyní se věnuje své vlastní činnosti - malování a enkaustice a žije svůj spokojený osobní život.
Dalším člověkem, jehož si velmi vážím pro jeho vytrvalost, až urputnost změnit svůj život, což bylo také korunováno úspěchem, je můj spolupracovník a lektor Jaroslav Novák, který se svou manželkou Gabrielou stále vedou své školy, vycházející z tradice Magic Nature a pomáhají dalším studentům na jejich cestě, masírují, léčí a pořádají další semináře, oba pracují v Plzni, jejich stránky jsou www.masaže-jinak.cz.
Dále za skvělou ženu považuji svou lektorku Pavlu Mádrovou, která je mi oporou a vede mé školy v Plzni, léčí a pomáhá druhým, je velmi obětavá a soucitná.
Skvělá lektorka, léčitelka a zcela jistě osobnost je má přítelkyně Libuška Kottová z Čánky u Opočna.Je mi ctí, osobně sledovat její růst a vývoj, učí, léčí a pomáhá všem, kdo se na ni obrátí. Společně se svou další přítelkyní Evičkou Nekvindovou, která je empatickým a milým člověkem, také léčí a pomáhá, provozují své stránky - www.cestoupoznání.cz
Další skvělou ženou, kterou jsem na své cestě poznala, nejdříve jako žačku je Ivanka Arnoldová, která si ve škole prohloubila své osobní zkušenosti a vědomosti a provozuje svou soukromou praxi léčitelství a konstelací v České Třebové a určitě ji najdete na facebooku.
Úžasná, s velkým rozsahem schopností a vhledu je Martinka Fesslová z Poděbrad, která se věnuje své hlavní činnosti tj. výkladu karet.
Také je mi blízká Jana Hajdari, která byla mou žačkou a nyní provozuje svou soukromou praxi v České Třebové, je úžasně citlivá a empatická, s rozsáhlou hloubkou vhledu, každému ráda pomůže, její stránky jsou www.zare.mypage.cz, společně stavíme konstelace.
 
Je spousta dalších úžasných lidí, se kterými jsem se setkala ve svém životě, všechny zde nedokážu zmínit, ale velmi si vážím každého člověka na své pouti životem, každého svého žáka či žákyně, které jsem učila a věřím, že každý náš vztah byl nesmírně obohacující, a že jsme se vzájemně něco naučili.
Každý člověk má více či méně daný svůj osud rámcově a určité změny může udělat, pokud si to přeje a snaží se o to. Některým se to povede hodně, jiným méně, přesto každý z nich zůstává jedinečným skvostem v síti života a já jsem přesvědčena, že je na správném místě. S lidmi se setkáváme, abychom se navzájem obohatili, něco si předali, naše cesty se mohou prolínat nebo jen krátce protnout. Každý člověk je pro mne perlou darovanou Bohem, a vím, že náhrdelník z těchto perel se skládá z mohutného počtu řad. Myslím, že takto je to u každého člověka. Za tyto perly denně děkuji, jsem tím nesmírně bohatá a nekonečně vděčná.
Najděte si ve svém životě občas tichou chvíli a poděkujte té spoustě krásných lidských bytostí, které jste za svůj život potkali, a naučte se vnímat to bohatství obsažené v každé duši, tu rozmanitost a barevnost, bez které by život byl šedý.
 
                                                                                   Všem vám děkuji s láskou Draha