Tvořivost a intuice

Tvoření rozvíjí vaši intuici, chcete něco změnit? Tvořte! Někdo rád zajde do lesa nebo na plovárnu, a nebo si sedne a vytváří něco hezkého. Pletení, háčkování, malování,vyřezávání, modelářství, to vše sem patří. Vlastně to jsou ty naše koníčky, které nás baví a starosti na chvíli odplynou. Mezi taková hoby patří i enkaustika - kreslení žehličkou na speciální papír voskem. Mne hodně oslovila tato technika a ve volných chvílích vytvářím voskové energetické obrázky. Pro ispiraci je najdete v galerii.
Tvoření je odpočinek, ale i rozvíjí vnitřní pocity radosti a míru a probouzí kreativitu. Další předností je i rozvoj vizualizace a intuice.
Tvoření je nedílnou součástí každého rozvoje v jakékoli oblasti.  Tvořivost, dobrá představivost a schopnost vidět věci, které se ještě nestaly nebo nebyly vymysleny, nové nápady, nové ideje, inspirace  a myšlenky rozvíjí a své uplatnění najdou v každém povolání. Dodává nadšení a zaujetí pro práci, kterou si člověk vybral, ať už je kuchař nebo lodní konstruktér, lékař nebo knihovník, rozvinutou pravou hemisféru společně se schopností se prosadit potřebuje a použije každý.
 
Přeji vám radost, nadšení a inspiraci.