Škola Intuice 

 

 Jak pozitivně reagovat na svět kolem nás?

 Rok studia jedenkrát měsíčně přinese každému mnoho moudrosti, znalostí, dovedností, sebedůvěru a  nové zkušenosti.
 
 
 
Osobní rozvoj je proces, který se přirozeně rozvíjí, tak, jak na sobě člověk pracuje. Postupně se získáváním nových informací, začleněním do našeho vědomí se uvolňují a objevují nové možnosti, reakce a schopnosti. 
S prohlubováním intuice a nasloucháním svému vnitřnímu vedení se otvírají nové cesty.
Vnitřní svět každého člověka je bohatý informacemi, zkušenostmi a prožitky věcí minulých, také představami a vizemi věcí budoucích. Je světem příčin a všechny příčiny se zviditelnňují ve vnějším světě jako výsledky. Některé prožitky a zkušenosti jsou krásné, jiné horší a nejradši byste je ze své databáze smazali. Ale každý z nich , ať dobrý či zlý má pro každého svou vysokou hodnotu. Hodnotu zkušenosti, ze které vyrůstá vaše budoucnost. Proto jsou meditace, modlitba a studium spirituálních věcí životně důležité. 
Vše je o sebeléčení. Pokud se naučíte pochopit význam události, kterou jste prožili, vezmete si z ní informaci, která vám pomůže něco zlepšit ve svém životě, tak zbytek můžete odložit, jako nepodstatný. Pomohou vám techniky čistění neužitečných vibrací, které ovlivňují vaše jednání a reakce. Vše kolem nás je energie v různých formách, v různých vibracích. Naučíte se je vnímat, cítit, vidět a měnit své reakce.Naučte se léčivé modlitby, kvantové léčení , Faster EFT, vidění aury, techniky Freed( poklepy), rozvoj vizualizace, komunikace s průvodci, anděly a Mistry, čakrové léčení, polarizační léčení ,čistění sebe i prostoru, ve kterém člověk žije a tráví čas, odvádění  duší, ochranné techniky, Feng Shui a  další...
Jednoduchým způsobem, který se snadno naučíte, zlepšíte svůj život.
 
Zajímá vás to, máte další otázky? Kontaktujte mne. 
 
 
Cena je 21000,- Kč
 
Celkem 10 lekcí jedenkrát za měsíc, včetně zkoušek ukončených certifikátem o absolvování studia.
Přihlášky emailem na astor.niance@seznam.cz
Další informace email nebo tel 773207717
 
 
                                                            
                                                                                    
 

Přihlášení do školy intuice nebo dotaz

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: