Konstelace 

 

Na příčiny životních situací nebo událostí můžeme postavit konstelaci.

 Její výhodou proti jiným formám léčení je ,že vlastně ihned vidíme, co se děje, jak v nás ,tak okolo  nás. Za vším stojí nějaká energie, třeba pozůstatek smutku, traumatu apod. A tyto energie lze vyčistit a odstranit prakticky ihned. Podmíněné chování, naučené i zděděné, tíživé události z rodu, ženskou stránku i mužskou, čakry, orgány, neplodnost, milenecké vztahy, rodinu, duši a části naší osobnosti, třeba sabotéra, závislosti, uzavřené cesty třeba k nové práci nebo  k hojnosti.....

 Staví se pro osobu, která tam je přítomná a čistí se souvislosti. Konstelaci staví tým vybraných a proškolených osob, kteří již mají dlouholeté zkušenosti. Našim záměrem je dokončená záležitost, vyčistěná a zharmonizovaná, každému se věnujeme s plnou pozorností, láskou a péčí.

Cena konstelace je 1500,- Kč

kontakt : Drahoslava Astor tel 773207717, email astor.niance@seznam.cz

  

Můžete se také přihlásit do semináře konstelací, který bude probíhat přibližně jedenkrát za tři měsíce sobota a neděle, nebo jinak dle dohody, cena jednotlivého kursu je 2100,- Kč, další informace vám ráda poskytnu na dotaz. 

Nebo pro ty, kteří chtějí sami stavět konstelace pro druhé: Škola konstelací v délce jeden rok, 1x měsíčně v sobotu , cena 20 000,- Kč, o prázdninách povinný týdenní seminář konstelací k prohloubení praxe. Ukončení školy zkouškami a certifikátem. Lektor Drahoslava Astor.

 

Konstelace stavím od roku 2010, po studiu různých typů konstelací jsem vyvinula vlastní systém, který je svého druhu jedinečný, protože neponechává klienta napospas tváří v tvář situacím, které předcházely jeho potížím, ale hned je čistí a nahrazuje pozitivní energií. Konstelace pro klienta trvá téměř dvě hodiny a klient odchází spokojený s příjemnými pocity a naladěním. Změny  v jeho životě následují. Sám se konstelace neúčastní, vše pozoruje, má možnost se ptát a komunikovat, všechny otázky jsou zodpovězeny.

Prošla jsem díky vlastním zkušenostem  tím, co dokáží napáchat nevhodné energie a kolik dá práce, je odstranit, najít příčiny a uzdravit se. Proto dokáži pochopit klienta, a díky své obrovské citlivosti k energiím a různým entitát, najít kořeny potíží a uzdravit je. Někdy postačí jedna konstelace, jindy je jich potřeba více. Také dávám klientů další rady, pomocné prostředky, bylinky apod. Mým cílem je zdravý spokojený člověk.