Potravinové doplňky

                                                                                                                                                                         

Proč potravinové doplňky? Stres, vyčerpaní, prázdná či nedostatečná strava, nevhodné prostředí. To způsobuje v našem organismu dlouhodobou podvýživu stran minerálů, stopových prvků, esenciálních aminokyselin atd, které potřebují buňky našeho těla ke sporávnému fungování. Je potřebné tyto živiny a prvky dodávat, třeba formou potravinových doplňků.

Srovnat psychiku mohou pomoci homeopatka- samozřejmě je lépe to probrat s odborníkem

Odkyselení těla je také velmi vhodné.

Vhodným krokem je i vyčistění těla od těžkých kovů a poté doplnění živin pro správnou adaptaci a regeneraci těla.

 Existuje spousta možností výběru vhodného přípravku, je dobré , když to zkonzultujete s někým, kdo má s těmito přípravky nějakou zkušenost, 

Pokud byste si přáli se s námi poradit, napište či zavolejte.

Potravinové doplňky neléčí v obvyklém významu tohot slova, ale mobilizují pro boj s nemocí vnitřní rezervy organismu zapojením havarijního záchranného systému, daného člověku přírodou - imunity.

Co jsou to antioxidanty?

Náš organismus je denně vystaven vlivu znečištěného životního prostředí, ultrafialovým paprskům, stressu, důsledkům kouření, špatného stravování.jako důsledek tohoto působení se v tělesných buňkách tvoří aktivní škodlivé molekuly - volné radikály, ničící buněčnou tkáň. Také vyvolávají řetězovou reakci poškozující buněčné membrány . okysličuvací procesy , stejné jako ty, které vyvolávají korozi a další známé jevy, způsobují předčasné stárnutí buněk a zvyšují pravděpodobnost nemoci. Přírodní antioxidanty- proti okysličovadla neutralizují volné radikály, snižují jejich vliv, proměňují je v látky méně tělu škodící, také brání zvyšování jejich počtu. Mezi nejznámější antioxidanty patří vitamíny C, E, selen.

Přestože jíme dostatek potravin a rozmanitého charakteru , naše tělo chronicky trpí nedostatkem základních živin, minerálů, aminokyselin a stopových prvků. Je to tak proto, že potraviny současnosti již neobsahují dostatečné množství těchto látek díky vyčerpané půdě a dalším vlivům. Pro nás to znamená fakt, že je potřeba je doplňovat a to trvale. Tyto látky mají tak vysoký vliv na zdraví fyzického těla, že nedostatek určitého minerálu může vyvolat a spustit celou řadu onemocnění, protože oslabený organismus snadno podlehne.

Při výběru a rozhodování, jaký přípravek si vybrat, dávejte přednost koloidním formám minerálů a ostatních látek, které jsou téměř stoprocentně vstřebatelné a tělo je dokáže maximálně využít.

 

Mít oraganizmus ve správné rovnováze zásad a kyselin se rovná zůstat zdravý.

 

Pokud jste vystaveni trvalému tlaku - stresu, určitě změňte celkovou životosprávu a zařaďte do svého denního programu dlouhodobé procházky, pravidelný spánek, doma vařené a připravované potraviny, jezte oříšky a mandle a večer pijte byliné čaje na uvolnění a dobrý spánek, např. meduňku a další.